Plaanid soetada endale linnasõiduks elektrijalgratta, aga ei tea millest alustada? Millega tuleks end kurssi viia ja mida omavahel võrrelda? ESIMENE asi mida märkame on välimus. Meie arvame, et välimus ka loeb  ja elektrijalgratas linnasõitudeks peaks olema ilus ja stiilne nagu Sina! Sa ei lähe ju kontorisse tööle või kohvikusse spordiriietega. Elektrijalgratas võiks sobida Sinu elustiiliga. Välimuselt on sport-ratas.ee elektrirattad silmapaistvad, stiilsed ja ägedad! Seega head valimist!

Elektriratta soetamisel tuleks TEISEKS uurida muidugi mootorit ja akutAku mahutavus ja mootorite võimsus on omavahel tihedalt seotud, sellest olened sinu sõidupikkus. Selleks , et elektrijalgratta mootor tööle hakkaks on vaja akut. Kuna sellekohaseid küsimusi on palju, räägime nüüd veidike akudest. Mida võiks teada elektriratta akudest?

Laias plaanis jagunevad elektriratta akud kaheks: ühed on eraldi raamile kinnituvad ja teised on raami sisse integreeritud. Raamile kinnituv on 36w-52w  ja raamisisene on sama, 36w- 52w. Kumb on parem,  jäägu igaühe enda otsustada.

Akud mis on elektriratta raamile kinnitatud näevad välja sellised: 

Integreeritud akuga elektrijalgratta välimus on petlik. Kui aku on raami sisse peidetud, ei pruugi  esialgu aru saada, et tegemist on elektrirattaga.

Siin paar näidet millised näevad välja integreeritud akud: