Blogi

                                          Siin me kirjutame ja arutame kõigist mis puudutab E-liikureid. Head lugemist ja loodame et saime teid kursi viia E-liikurite kohapealt.

RICH BIT TOP-880

Plaanid soetada endale linnasõiduks elektrijalgratta, aga ei tea millest alustada? Millega tuleks end kurssi viia ja mida omavahel võrrelda? ESIMENE asi mida märkame on välimusMeie arvame, et välimus ka loeb  ja elektrijalgratas linnasõitudeks peaks olema ilus ja stiilne nagu Sina! Sa ei lähe ju kontorisse tööle või kohvikusse spordiriietega. Elektrijalgratas võiks sobida Sinu elustiiliga. Välimuselt on sport-ratas.ee elektrirattad silmapaistvad, stiilsed ja ägedad! Seega head valimist!

Rohkema info jaoks klõpsa pealkirjale.

e-scooter, munich, urban-4921573.jpg
Antud postitus sisaldab kõige tähtsamaid nõuandeid ja soovitusi elektritõukerattaga liiklemiseks ning annab algajale juhile põhjaliku ülevaate kuidas turvaliselt õige sõidutehnika abil hoog üles saada. Kui on vastu võetud otsus endale vägev elektritõukeratas soetada, siis esmalt on vajalik viia end kurssi ohutuse ja turvalise liiklemise printisiipidega.
 
 

Soovid teada kuidas on õige hooldada oma elektriratast? Las me tutvustame sinule täpsemalt kuidas oma elektriratast hoida õigesti, et ta teeniks sind võimalikult kaua.

Rohkem infot meie väärtustest ja toimetamisest.

Shopping Cart
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com